Výrobky Lambi a Tento s novou potlačou prinášajú dotyk leta do vašich domácností a chalúp

Report this content

Toaletný papier a kuchynské utierky s letnou potlačou značiek Lambi a Tento patriace do portfólia spoločnosti Metsä Tissue sú tu. Už po mnoho rokov zákazníci milujú sezónne letné výrobky, ktoré prinášajú nielen dobrú hygienu pre celú rodinu, ale sú súčasťou krásnej letnej dekorácie do kúpeľne a na jedálenský stôl.

„Letný dizajn pre rok 2021 značky Lambi je inšpirovaný škandinávskou prírodou. Hravé motýle prinášajú dotyk krásy a prirodzenej hebkosti do každého domova. Dizajn tohto leta sa testoval v rámci spotrebiteľského prieskumu, v ktorom sa respondenti zamilovali do týchto nežných, letných motýľov a farieb. A podobne aj nový letný dizajn značky Tento - svieže, letné kvety – prinášajú dotyk leta do kúpeľní a kuchýň“, uviedla Johanna Kesti, ktorá má na starosti značky a komunikáciu SVP, Metsä Tissue. 

Hygienické produkty z tissue papiera sú nevyhnutnosťou pre každodenný život, pričom správnym výberom výrobku nielen pre vaše vlastné potreby, ale aj pre životné prostredie, môžete prispieť k zmene. Produkty z tissue papiera značiek Lambi a Tento sa vyrábajú udržateľným spôsobom v rámci celého hodnotového reťazca, od lesa až po finálny výrobok. Zároveň sú navrhnuté na použitie všade tam, kde prioritou sú čistota, pohodlie a udržateľnosť smerom k životnému prostrediu. Nielen pre naplnenie každodenných hygienických potrieb sa vytvorili tieto krásne letné motívy, ale aj s cieľom pridať do vášho každodenného života trochu radosti a potešenia navyše.  

Prečítajte si viac o výrobkoch značky Lambi: www.lambi.com
Prečítajte si viac o výrobkoch značky Tento: www.tento.eu

Ďalšie informácie
Andrea Kvakova, manažérka značiek Tento a Lambi, Poľsko, Česko a Slovensko, +420 602 550 963

Metsä Tissue

www.metsatissue.com

So spoločnosťou Metsä Tissue je každodenný život čistejší. Naša spoločnosť je jedným z hlavných dodávateľov tissue papiera v Európe na použitie v domácnosti a profesionálne použitie a jeden z hlavných dodávateľov papiera odolného voči mastnote na globálnej úrovni. 
 
Našimi značkami sú značky Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin a SAGA. Vo výrobných závodoch v piatich krajinách zamestnávame približne 2 500 ľudí. V roku 2020 dosiahol objem predaja celkovú hodnotu 1 miliardy EUR. Spoločnosť Metsä Tissue je súčasťou skupiny Metsä.

Sledujte Metsä Tissue: Twitter LinkedIn 

Subscribe

Media

Media