Uus GreenCoat Crown BT tagab jätkusuutlikkuse ja hea värvipüsivuse

Report this content

Et rahuldada globaalset nõudlust jätkusuutliku ehitusmaterjali järele, mis on lisaks senisest parema vastupidavusega, tutvustab SSAB katustele ja seintele mõeldud toodet GreenCoat Crown BT, mis on väga vastupidav ja kõrge värvipüsivusega. Rootsi rapsiõli sisaldava värvkattega toode on osa GreenCoat®-i premium-teraste tootevalikust, mis on hetkel kõige "rohelisem" kõigist ehitustööstusele mõeldud värvkattega terasetoodetest.

Ulatuslikult järele proovitud ja testitud GreenCoat Crown BT on loodud vastu pidama kõige rängematele kliimatingimustele ja tagama kõrget värvipüsivust profiilides, moodulkatustel ja erivormsetel katustel, samuti kihilistel paneelidel ja seinakatetel. 

GreenCoat Crown BT ühendab endas head tehnilised omadused, näiteks talub see hästi UV-kiirgust (Ruv3) ja on korrosioonikindel (RC4), lisaks on see jätkusuutlik ja taimsel alusel põhinev tehnoloogia (BT), kus oluline osa fossiilkütustepõhistest õlidest on asendatud Rootsi rapsiõliga. Tulemuseks on vastupidav, hästi vormitav ja lihtsalt hooldatav ehitustoode, millel on suurepärane erinevate partiide värviühtlus, mis on optimaalne mati viimistlusega moodulkatuste puhul.

GreenCoat Crown BT, nagu kõik SSAB värvkattega tooted, vastab kehtivatele REACH-määrustele ja on täiesti kroomiühenditevaba. Lisaks on teras 100 protsenti ümbertöödeldav.

Tänapäevased jätkusuutlikud ehitustrendid 

Nüüdse aja ehitusstatistika näitab, et nõudlus jätkusuutlike ehitusmaterjalide järele on tõusuteel. Nende tänapäevaste ehitustrendide rahuldamiseks ja nende kasvava ülemaailmse populaarsuse tõttu pakub GreenCoat Crown BT nüüd ehitajatele jätkusuutlikkustaset, mida turult mujalt ei leia.

"Jätkusuutlikkus ei ole enam ainult arhitektide ja ehitajate valik. Oma värvkattega GreenCoat® premium-teraste näol pakume me kõige jätkusuutlikumaid tooteid, millel on parimad tehnilised omadused kogu ehitustööstuses," ütleb Olavi Huhtala, SSAB kontserni Euroopa tegevasepresident.

Välja töötatud koos partneritega 

GreenCoat Crown BT loomisele eelnes laiapõhjaline tootearendusfaas, kus arvestati tarbijate tagasisidega, jälgiti testitulemusi ning kasutati ära koostööpartnerite teadmisi. Lõpptulemus on toode, milles on ühendatud suur sooritusvõime ja rohelisem eluviis. 

GreenCoat Crown BT on saadaval tavalise läikiva ja mati viimistlusega. Kergelt tekstuurne välimus sobib tänapäevaste arhitektuuritrendidega ning põhjamaisest loodusest inspireeritud värvitoonivalik on loodud lähtuvalt juhtivatelt arhitektidelt ja ehitajatelt saadud tagasisidest.

Fotoallkiri: 

-          Olavi Huhtala, SSAB kontserni Euroopa tegevasepresident. 

-          GreenCoat BT säilitab värvi aastateks, isegi karmides kliimatingimustes ja UV-kiirguses.  

Lisateave: Anke Meyer,  anke.meyer@ssab.com
Anti Metsamaa, SSAB, Phone: + 372 517 9026, anti.metsamaa@ssab.com
 

SSAB on Põhjamaades ja USA-s tegutsev teraseettevõte. SSAB pakub lisandväärtusega tooteid ja teenuseid, mis on välja töötatud tihedas koostöös klientidega, et luua tugevamat, kergemat ja jätkusuutlikumat maailma. SSAB-l on töötajaid enam kui 50 riigis. SSAB tootmiskeskused asuvad Rootsis, Soomes ja USA-s. SSAB on registreeritud Stockholmis Nasdaq OMX Põhjamaade börsil ning täiendavalt ka Helsingi Nasdaq OMX börsil. www.ssab.com

Tags:

Subscribe

Documents & Links