„Stena Line“ didina pajėgumus maršrutu Travemünde-Liepaja

Report this content

„Stena Line“ balandžio ir gegužės mėnesiais kelioms savaitėms laikinai padidins maršruto Travemünde (Vokietija) ir Liepaja (Latvija) pajėgumus. 130 metrų ilgio laivas „Stena Vinga“ prisijungs prie keltų „Stena Gothica“ ir „Urd“ maršruto, pirmą kartą išvykdamas iš Travemünde kovo 30 d. antradienio vakarą.

„Stena Vinga“ yra modernus „RoPax“ keltas, pastatytas 2005 m. Olandijoje, galintis gabenti 400 keleivių. Šio kelto krovininė talpa siekia 1500 tiesinių metrų.

„Mes toliau plečiame savo veiklą Baltijos jūroje, kad patenkintumėm savo klientų poreikius. „Keltas „Stena Vinga“ yra pritaikytas ir patikimas, jis laikinai padidins pajėgumus maršrute tarp Travemünde ir Liepaja“, - sako Johan Edelman, „Stena Line“ prekybos direktorius, vadovaujantis Baltijos jūros šiauriniam regionui.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite šiais kontaktais:

„Stena Line Group” Ryšių su žiniasklaida skyrius :

+46 (0)31 85 85 32, press@stenaline.com

 Stena Line“ yra viena didžiausių keltų kompanijų pasaulyje, turinti 37 laivus ir teikianti 17 keltų maršrutų paslaugas visoje Šiaurės Europoje. Stena Line“ yra svarbi Europos logistikos tinklo dalis, išsiskirianti naujais įvairiarūšiais krovinių gabenimo sprendimais derinant transportą geležinkeliais, keliais ir jūra.  Stena Line“ taip pat atlieka svarbų vaidmenį Europos turizmo srityje vykdant plačios apimties keleivių gabenimo veiklą. 1962 metais įkurtą kompaniją valdo šeima, atstovybė įsikūrusi Geteborge. Stena Line“ priklauso Stena AB Group“, kurioje dirba 16 000 darbuotojų, metinė apyvarta siekia 37 mlrd. švediškų kronų.

Media

Media