„Teknos“ baigė „Feyco Treffert“ įsigijimo procesą

„Teknos“ baigė „Feyco Treffert“, kuris specializuojasi medienos dangų gamyboje, ir „Schekolin AG“ įsigijimo procesą, – paskelbta 2017 m. balandžio 11 d. Šis įsigijimas yra svarbi „Teknos“ plėtros strategijos dalis. Šis įsigijimas „Teknos“ suteikia prieigą prie naujų rinkų Šveicarijoje, Malaizijoje ir JAV bei sustiprina padėtį pasauliniame medienos segmente. 

„Nepaprastai džiaugiuosi dėl greito, sklandaus ir sėkmingo įsigijimo proceso užbaigimo. Su 77 mln. CHF grynųjų pardavimų, tai yra maždaug 72 mln. EUR, daugiau nei 380 darbuotojų ir veikla 6 šalyse „Feyco Treffert“ įsigijimas yra be abejonės pats didžiausiais „Teknos“ atliktas įsigijimas. Nekantraujame savo klientams suteikti pasaulyje išplėtotas aptarnavimo, gaminių asortimento bei tyrimų ir kūrimo galimybes“, sako Paula Salastie, „Teknos Group Oy“ vadovė.

Įsigijimas apima „Feyco AG“ įmones Sankt Margretene, Šveicarijoje, ir „Treffert Coatings GmbH“ su pagrindine būstine Alcenau, Vokietijoje, kartu su dukterinėmis įmonėmis Kinijoje, Malaizijoje ir JAV. Įsigijimas taip pat apima „Schekolin AG“ įmonę ir susijusią gamyklą Benderne, Lichtenšteine.

Išsamesnė informacija:

„Teknos Group Oy“

Paula Salastie

Vadovė
Tel. +358 46 851 2625
paula.salastie@teknos.fi

Kim Smith

Pramoninės medienos segmentas, vyresnysis viceprezidentas

Tel. +45 40891519

kim.smith@teknos.dk

Minna Koistinen

Grupės komunikacijos vadovė

Tel. +358 50 429 4180

minna.koistinen@teknos.fi

Spaudos pranešimo vaizdus galima atsisiųsti iš:

„Teknos Group“:

https://teknos.emmi.fi/l/tm7xTjtGr6g9

„Teknos“ – tai vienas Europoje pirmaujančių pramoninių dangų tiekėjų, užimantis tvirtą padėtį mažmeninių ir architektūrinių dangų rinkoje. „Teknos“ turi gamyklas aštuoniose šalyse: Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Kinijoje ir Nyderlanduose. Be to, „Teknos“ priklauso bendrovės 18 šalių, o naudodamasi plačiu pardavėju tinklu savo produkciją ji eksportuoja į daugiau kaip 20 šalių. „Teknos“ įkurta 1948 m. ir yra viena didžiausių šeimai priklausančių bendrovių Suomijoje. 2016 m. grynieji pardavimai sudarė 307 mln. EUR, o kompanijoje dirba 1 300 žmonių. Norėdami daugiau informacijos, apsilankykite www.teknos.com.

About Us

Teknos is a global coatings company with operations in more than 20 countries in Europe, Asia, and the USA. It employs approximately 1,700 people and the net sales in 2018 was EUR 408 million. Teknos is one of the leading suppliers of industrial coatings with a strong position in retail and architectural coatings. Teknos wants to make the world last longer by providing smart, technically advanced paint and coating solutions to protect and prolong. Teknos always works in close cooperation with its customers. It was established in 1948, and is one of Finland’s largest family-owned businesses. For further information, visit www.teknos.com

Subscribe

Media

Media