Share

Contacts

 • Minna Koistinen

  Chief Marketing & Communications Officer


  +358 50 429 4180
  http://www.teknos.com
 • Quotes

  Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům nejlepší řešení pro jejich potřeby. Chceme dále rozvíjet naši nabídku českým zákazníkům díky rozsáhlému portfoliu, bohatým zkušenostem a know-how, které máme v koncernu Teknos Group.
  Marcel Dissel, obchodní ředitel
  Bardzo się cieszę, że proces przejęcia przebiegł tak szybko i sprawnie. Biorąc pod wagę sprzedaż netto o wartości 77 mln CHF (ok. 72 mln EUR), ponad 380 pracowników i zakres działalności w 6 krajach, przejęcie Feyco Treffert jest największą tego typu transakcją w historii firmy Teknos. Cieszymy się, że będziemy mogli zwiększyć zakres obsługi klientów na całym świecie i poszerzyć asortyment produktów oraz możliwości badawczo-rozwojowe
  Paula Salastie, dyrektor generalny Teknos Group Oy
  To przejęcie jest związane ze strategią rozwoju Grupy TEKNOS. Od wielu lat udaje się nam pomyślnie rozwijać działalność w segmencie farb proszkowych. Ta operacja stanowi naturalny krok w rozwoju firmy TEKNOS. Dzięki niej podniesiemy poziom obsługi w zakresie farb proszkowych i zapewnimy sobie nowe możliwości dalszego rozwoju na polskim rynku.
  Lassi Tirkkonen, Group SVP, Metal Paints & Coatings, TEKNOS Group
  Przejęcie biznesu farb przemysłowych od Feidal Coatings umocni naszą pozycję w tym segmencie. Teraz będziemy się koncentrować na dalszym rozwoju biznesu poprzez ścisłą współpracę, aby zapewnić wysoką jakość produktów i usług świadczonych dla naszych klientów.
  Paula Salastie, CEO, Teknos Group Oy
  Pick a time period -
  There are no items matching the current filter
  There are no more items matching the current filter
  Back to top

  Subscribe

  Media