Share

Quotes

Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům nejlepší řešení pro jejich potřeby. Chceme dále rozvíjet naši nabídku českým zákazníkům díky rozsáhlému portfoliu, bohatým zkušenostem a know-how, které máme v koncernu Teknos Group.
Marcel Dissel, obchodní ředitel
Bardzo się cieszę, że proces przejęcia przebiegł tak szybko i sprawnie. Biorąc pod wagę sprzedaż netto o wartości 77 mln CHF (ok. 72 mln EUR), ponad 380 pracowników i zakres działalności w 6 krajach, przejęcie Feyco Treffert jest największą tego typu transakcją w historii firmy Teknos. Cieszymy się, że będziemy mogli zwiększyć zakres obsługi klientów na całym świecie i poszerzyć asortyment produktów oraz możliwości badawczo-rozwojowe
Paula Salastie, dyrektor generalny Teknos Group Oy
To przejęcie jest związane ze strategią rozwoju Grupy TEKNOS. Od wielu lat udaje się nam pomyślnie rozwijać działalność w segmencie farb proszkowych. Ta operacja stanowi naturalny krok w rozwoju firmy TEKNOS. Dzięki niej podniesiemy poziom obsługi w zakresie farb proszkowych i zapewnimy sobie nowe możliwości dalszego rozwoju na polskim rynku.
Lassi Tirkkonen, Group SVP, Metal Paints & Coatings, TEKNOS Group
Przejęcie biznesu farb przemysłowych od Feidal Coatings umocni naszą pozycję w tym segmencie. Teraz będziemy się koncentrować na dalszym rozwoju biznesu poprzez ścisłą współpracę, aby zapewnić wysoką jakość produktów i usług świadczonych dla naszych klientów.
Paula Salastie, CEO, Teknos Group Oy
Pick a time period -
There are no items matching the current filter
There are no more items matching the current filter
Back to top

Subscribe

Media