• news.cision.com/
  • Teknos/
  • Uzņēmums Teknos iegādāsies parketa izstrādājumu ražotni no uzņēmuma Kiilto

Uzņēmums Teknos iegādāsies parketa izstrādājumu ražotni no uzņēmuma Kiilto

Report this content

Uzņēmums Teknos iegādājas parketa izstrādājumu ražotni no uzņēmuma Kiilto. Produktu sortimentu veido grunts lakas, 1 sastāvdaļas un 2 sastāvdaļu lakas un parketa pildvielas. Līdz ar ražotnes iegādi uzņēmums Teknos iegūst īpašumtiesības arī uz receptēm, tirdzniecības zīmēm, klientu kontaktinformāciju un zinātību. Pārdošanas un loģistikas nodošana notiks 2018. gada 1. novembrī, un ražošanas pārcelšana ir plānota 2019. gada sākumā.

Uzņēmuma Kiilto parketa uzņēmējdarbība aptver Somijas, Zviedrijas, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas tirgu ar plašu klientu tīklu. Gala klienti galvenokārt ir parketa jomas profesionāļi. Produkti ir pieejami izplatīšanas tīklā vai tiešajā tirdzniecībā. Uzņēmumam Teknos ir stabila pozīcija visās minētajās valstīs, pateicoties saviem tirdzniecības birojiem.

“Kiilto lakas un pildvielas papildina uzņēmuma Teknos grīdas segumu produktu sortimentu. Esam ieguvuši stabilu pozīciju šajos tirgos, tāpēc varam pārliecinoši apkalpot jaunus klientus, izmantojot mūsu vietējos tirdzniecības birojus un nodrošinot klientiem vēl plašāku produktu klāstu", saka Arto Mannonens (Arto Mannonen), uzņēmuma Teknos Oy rīkotājdirektors.

Uzņēmums Kiilto Oy ir 1919. gadā dibināts Somijas ģimenes īpašumā esošs ķīmiskās rūpniecības izstrādājumu ražotājs būvniecībai un rūpniecībai. Uzņēmējdarbība ietver līmvielu un citu cieši saistītu produktu izstrādi, ražošanu un tirdzniecību.

”Parketa izstrādājumu uzņēmuma pārdošana uzņēmumam Teknos bija loģisks mūsu stratēģijā balstīts lēmums. Savā būvniecības un celtniecības uzņēmējdarbībā papildus slapjo telpu sistēmām mēs pievērsīsimies arī grīdas virsmu līmēšanai un grīdu līdzināšanai. Uzņēmums Kiilto turpina ražot un pārdot parketa līmes. Uzņēmumam Teknos kā krāsu ražotājam ir liela pieredze virsmu apstrādē, tāpēc Kiilto produkti uzņēmumā Teknos iegūs lieliskas, jaunas mājas un nākotnes perspektīvas. Augstais klientu apkalpošanas līmenis paliks nemainīgs, bez pārtraukumiem,” apgalvo Ansi Asikainens (Anssi Asikainen), uzņēmuma Kiilto Oy, rīkotājdirektors.

Produktu sortimentu veido 10 produkti un 23 produktu krājumi.

”Kiilto ir labi pazīstams zīmols, un parketa profesionāļi ir augstu novērtējuši tādas produktu tirdzniecības zīmes kā Aku de Luxe un Kalle Pro. Visiem izstrādājumiem ir piešķirta "Somijas atslēgas karodziņa" zīme, un tie tiek ražoti Somijā atbildīgā un profesionālā veidā. Izstrādājumi ir klasificēti M1 kategorijā, kas nozīmē zemu emisiju līmeni. Šīs ar Kiilto zīmolu saistītās vērtības tiek augstu novērtētas arī mūsu klientu vidū," pauž Sini Puonti, uzņēmuma Teknos Oy produktu menedžere. 

Plašāka informācija

Vika Saveļjeva, SIA Teknos
Izpilddirektore
Tālr.nr. +371 2001 7252

Minna Koistinen
Chief Marketing & Communications Officer
+358 50 429 4180

Uzņēmums Teknos ir pasaules pārklājumu uzņēmums ar uzņēmējdarbību vairāk nekā 20 valstīs Eiropā, Āzijā un ASV. Uzņēmumā ir nodarbināti aptuveni 1800 darbinieki, un tā ikgadējie tīrie pārdošanas ienākumi ir aptuveni 384 miljoni eiro. Uzņēmums Teknos ir viens no vadošajiem fasādes pārklājumu un rūpniecisko pārklājumu piegādātājiem ar spēcīgu pozīciju mazumtirdzniecības tīklā. Uzņēmums Teknos vēlas, lai pasaule eksistētu ilgāk, nodrošinot viedus, tehniski modernus krāsu un pārklājumu risinājumus, lai aizsargātu materiālus un paildzinātu kalpošanas laiku. Uzņēmums Teknos cieši sadarbojas ar saviem klientiem. Tas tika nodibināts 1948. gadā un ir viens no lielākajiem Somijas ģimenes uzņēmumiem. Papildinformācijai skatiet vietni www.teknos.com. 

Subscribe

Media

Media